خبر خبر

بازديد مديرکل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما از فرودگاه شهداي ساري
مديرکل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بازديد از روند انجام امور ايمني و آتش نشاني و ديدار و گفتگو با کارکنان عازم فرودگاه شهداي ساري شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای مازندران؛ حمید حاجی بیگی پس از بازدید از تجهیزات و ماشین آلات و خودروهای اطفا و آتشنشانی، از روند اجرای فرآیندهای عملیاتی و دستورالعمل های ایمنی دیدن کرد.

وی در راستای آمادگی پرسنل آتش نشانی، از کارکنان تست عملی بعمل آورد و توضیحاتی در جهت استفاده بهینه از خودروهای جدید و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی به همکاران ارائه داد.

حاجی بیگی ضمن ابراز رضایت از وضعیت عمومی ایستگاه و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات، به منظور آمادگی برای عملیات زمستانی توصیه های لازم به رییس اداره ایمنی و هدایت زمینی و همکاران آتش نشانی ارائه و برای تامین لوازم مورد نیاز و لباس های آتش نشانی و همچنین کمبودهای ایستگاه قول مساعد داد.

گفتنی است؛ در یک سال گذشته در راستای توسعه و ارتقای سطح ایمنی و آمادگی عملیاتی، با همت مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و تلاش و پیگیری مستمر مدیرکل ایمنی و آتش نشانی، تعداد سه دستگاه خودروی مدرن و جدید آتش نشانی و دو دستگاه خودروی اطفا و سه دستگاه خودروی هدایت هواپیما به فرودگاههای استان اختصاص و تحویل شده که نقش بسزایی در توسعه فعالیت های عملیاتی و خدمات پروازی و افزایش سطح اطمینان و ایمنی هواپیما ایفا می کند.

این سطح از خرید تجهیزات فرودگاهی و عملیاتی در دهه های اخیر بی سابقه بوده او نشان از اهتمام و توجه خاص هیات مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و مدیران ستادی به مسائل ایمنی و امنیت مسافر و پرواز دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری