خبر خبر

برگزاري جلسه تمرين طرح اضطراري فرودگاه اروميه
جلسه هماهنگي تمرين طرح اضطراري با حضور مديرکل فرودگاه، نمايندگاني از واحدهاي خدمت رسان از جمله اورژانس، آتش نشاني شهر، شرکت هواپيمايي و هندليگ کننده، واحدهاي نظامي و امنيتي و مسئولان اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای آذربایجان غربی، محمدعلی نائل قراملکی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی هدف از برگزاری این تمرین را آمادگی، هماهنگی و آشنایی با وظایف کلیه واحدها و ارگان ها عنوان کرد.

قراملکی برگزاری این تمرینات را یکی از الزامات سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دانست افزود: امیدواریم هیچ وقت شاهد سانحه ای در جوامع بشری و فرودگاه ها نباشیم و میزبان پروازهای امن و ایمن به دور از سانحه باشیم.

وی افزود:با توجه به دستورالعمل سازمان هواپیمایی و شرایط شیوع ویروس کرونا تمرین طرح اضطراری فرودگاه ارومیه امسال بصورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی و مشارکت نیروهای داخلی برگزار خواهد شد و پس از پایان تمرین نقاط ضعف و قوت توسط ارزیابان ستادی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در ادامه شهرام حسین زاده به تشریح سناریوی تمرین، شرح وظایف ارگان ها و سازمان ها و برنامه ریزی جهت انجام تمرین طرح اضطراری پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری