خبر خبر

بازديد فرمانده بسيج شرکت فرودگاه ها از مناطق زلزله زده شهرستان انديکا
فرماندهان بسيج صنعت هوانوردي، بسيج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري و هوايي ايران و سازمان هواپيمايي کشوري ضمن بازديد از روستاهاي سرشط بخش چلو انديکا و دهستان للر و کتک استان خوزستان، اين منطقه را مورد برسي و ارزيابي قرار دادند و با امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه اين شهرستان ديدار کردند.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران؛ درويش فرمانده بسيج شرکت فرودگاهها در اين بازديد گفت: مسئله مهم اين است که خانه هاي اين مناطق بسيار ضعيف بوده و سنگي و چوبي هستند که اکثرا تخريب شدند و بعضي که تخريب نشده اند با شروع بارندگي به دليل نداشتن استحکام کافي غير قابل سکونت خواهند بود.
وي گفت: با توجه به تخريب بسياري از خانه ها، اکنون مردم بيرون از خانه و در چادرهايي که هلال احمر، استانداري و گروه هاي جهادي به آنها اهدا کردند زندگي مي کنند.
درويش افزود: در خصوص آسيب هاي وارده از زلزله اخير تلاش مي شود تصميم هاي خوبي گرفته شود.
فرمانده بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه در اين زلزله به خانه هاي مردم، دام و کشاورزي آنها آسيب وارد شده است افزود: نياز به بسيج کلي براي حل اين بحران است.
گفتنی است، 12 مهره ماه زمین لرزه ای در مزر استان خوزستان و استان چهارمحال و بختیاری با قدرت 5.7 در مقیاس امواج درونی زمین به وقوع پیوست.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری