خبر خبر

زمين ورزشي اداره کل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي افتتاح شد
زمين ورزشي اداره کل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با برگزاري يک دوره مسابقه فوتبال داخلي، بطور رسمي مورد بهره برداري گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های آذربایجان شرقی؛ در مراسم آغاز به کار این زمین ورزشی که همزمان با هفته تربیت بدنی انجام شد، رامین آذری مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از کلیه کسانی که در آماده سازی و بهره برداری از این زمین ورزشی فرودگاه تبریز تلاش کرده اند، گفت: سلامتی جسمی و شادابی روحی پرسنل یکی از اولویت های اصلی اداره کل است که احداث این زمین ورزشی تلاشی  برای نیل به این هدف است.

وی افزود: به جهت گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم علی جلالی که یکی پرسنل فعال اداره کل در رویدادهای ورزشی بود، این زمین ورزشی به نام " زمین ورزشی شادروان علی جلالی" نامگذاری می شود و امیدواریم گام کوچکی در افزایش سلامتی و نشاط پرسنل شاعل در فرودگاه تبریز برداشته شود.

در ادامه مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارائه لوح تقدیری از تلاشهای امیر تقوی مسئول تربیت بدنی فرودگاه تبریز تجلیل کرد.

لازم به ذکر است این زمین ورزشی در مساحتی حدود 1320 متر و شامل یک زمین فوتسال چمن مصنوعی و یک زمین والیبال ساخته شده است و کلیه مسابقات در این زمین ورزشی با رعایت کامل موازین بهداشتی برگزار می شود و ورزشکاران قبل از حضور در زمین بایستی گواهی تزریق دو دوز واکسن کرونا را ارائه کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری