خبر خبر

راه اندازي پايگاه واکسيناسيون در فرودگاه شيراز
بر اساس ابلاغ ستاد استاني مديريت بيماري کرونا، در راستاي اجراي طرح واکسيناسيون در پايانه‌هاي مسافري (هوايي، ريلي و زميني) دو پايگاه واکسيناسيون در ترمينال‌هاي داخلي و خارجي فرودگاه بين المللي شيراز استقرار يافتند تا مسافراني که قصد سفر دارند اما تاکنون موفق به تزريق واکسن نشده اند، بتوانند واکسن دريافت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان فارس؛ غلامرضا کریم آقائی مدیرکل فرودگاه های استان فارس با اشاره به استقرار دو پایگاه واکسیناسیون در ترمینال های فرودگاه بین المللی شیراز گفت: همزمان با اجرای طرح قرنطینه هوشمند در کشور، به منظور ایفای وظایف اجتماعی و با هدف حفظ سلامتی عمومی از طریق پیشگیری از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا این اقدام صورت پذیرفته است.

وی افزود: در این راستا با همکاری و هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز فضای مورد نیاز برای راه اندازی مرکز واکسیناسیون در ترمینال های فرودگاه در اختیار علوم پزشکی قرار گرفت.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس با اعلام اینکه فرایند واکسیناسیون در فرودگاه از چهارم آبان ماه آغاز شده، خاطرنشان کرد: این پایگاه همه روزه از ساعت۰۸:۰۰ تا ۲۳:۰۰ آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری