خبر خبر

شروع عمليات اجرايي تکميل پروژه ابنيه سايت رادار ميمند فارس
عمليات اجرايي تکميل پروژه ابنيه سايت رادار ميمند فارس و کميسيون تحويل زمين پروژه با حضور نمايندگان اداره کل فرودگاه هاي استان فارس و نمايندگان مشاور و پيمانکار منتخب، کليد خورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان فارس؛ غلامرضا کریم آقائی مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس طی سخنانی گفت: این پروژه پس از حدود یک سال توقف به دلیل انصراف پیمانکار از ادامه روند اجرا، با برگزاری مناقصه جدید و انتخاب پیمانکار از سر گرفته شد.

مدیرکل فرودگاه های استان فارس با اشاره به وضعیت فعلی پروژه اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه سایت رادار در سال ۹۸ آغاز شده و تاکنون احداث جاده دسترسی به محل سایت به طول۹۰۰متر، کابل‌کشی برق و انتقال فیبرنوری، احداث فنداسیون ابنیه و همچنین نصب دکل رادار و ریدام به محل سایت با موفقیت صورت پذیرفته است.

کریم آقائی افزود: عملیات اجرای تکمیل پروژه شامل احداث ساختمان اصلی سایت و نگهبانی، ایجاد پست برق، محوطه سازی و حصارکشی پیرامونی خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه سایت رادار و نصب تجهیزات به عنوان یکی از پروژه‌های مهم فرودگاه شیراز در سال جاری گفت: با اتمام ابنیه و نصب و راه اندازی این سیستم، علاوه بر پوشش راداری تقرب پرواز فرودگاه شیراز، شاهد افزایش چشمگیر پوشش راداری در استان فارس بویژه مناطق جنوب کشور خواهیم بود و بخشی از نقاط کوری که هم اکنون وجود دارد، برطرف می شود.

کریم آقائی اظهار داشت: اعتبار تکمیل پروژه ۷۵ میلیارد ریال می باشد که از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران تخصیص یافته و طبق قرارداد در مدت زمان ۸ ماه اجرایی می شود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری