خبر خبر

تاکيد بر هوشمندسازي خدمات پليس در فرودگاه مهرآباد
سرهنگ محسن عقيلي، فرمانده پليس فرودگاه‌هاي کشور و سرهنگ رضا حجازي، فرمانده پليس فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، در ديدار با راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد، در خصوص هوشمند سازي خدمات پليس فرودگاه مهرآباد بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد؛ سرهنگ محسن عقیلی، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های تمامی همکاران در فرودگاه مهرآباد برای برقراری نظم و کمک به گردش کار مسافری در حوزه فرودگاهی، از مدیریت و کارکنان فرودگاه مهرآباد قدردانی کرد.

وی تاکید کرد: این تعامل و همکاری فرودگاهی در خدمت رسانی در سایه همدلی و تعهد کلیه ارگان ها در فرودگاه مهرآباد شکل گرفته است و بایست همه با هم تلاش کنیم تا  فرودگاه مهرآباد  الگوی خدمت رسانی به مردم شریف کشورمان  و تعامل و کار تیمی برای کلیه فرودگاههای کشور باشد.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از برنامه‌ریزی برای هوشمندسازی خدمات پلیس و اولویتهای انجام آن گفت و ابراز امیدواری کرد: با تلاش پلیس فرودگاه ها و سایر ارگان های مرتبط خاصه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، هرچه زودتر شاهد اجرایی شدن این برنامه ها در سطح فرودگاه مهرآباد و دیگر فرودگاه های کشور باشیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری