خبر خبر

بسيج، ضامن امنيت و سلامت صنعت هوانوردي است
نشست صميمي فرماندهان بسيج فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران و سپاه حفاظت هواپيمايي کشور به‌مناسبت هفته بسيج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ اين ديدار با سخنان مسئول بسيج شهداي صنعت هوانوردي کشور درباره تجهيز زيرساخت‌هاي بسيج شرکت فرودگاه‌ها، سازمان هواپيمايي کشوري و هما، آغاز شد. سرهنگ قديريان فرمانده بسیج صنعت هوانوردی گفت: ما در بحث گردان و دفاع از مقر دو رزمايش اجرا کرديم که در حد وزارتخانه آمادگي داريم در اين زمينه و در اين راستا تجهيز ارتباط بي‌سيمي و گرداني انجام شده است.
سرهنگ قديريان افزود: بسيج برنامه‌هاي متنوعي در زمينه توجه به ورزش کارکنان و اعضاي بسيج دارد که برگزاري مسابقات تيتر و کمان با شرکت ۱۰۰۰ نفر از بسيجيان شرکت، اعم از خواهران و برادران از اين جمله است.
 
نقش‌آفريني بسيج طي چهار دهه و در مقاطع مختلف
??در ادامه اين جلسه، فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي کشور نيز اظهار داشت: بسيج طي چهار دهه و در مقاطع مختلف نقش‌آفريني کرده و به قول حضرت امام خميني(ره) بسيج شجره طيبه نظام است و سپاه و بسيج جزو لاينفک نظام هستند.
سرهنگ معصومي خاطرنشان کرد: بسيج تضمين کننده امنيت و سلامت اين صنعت است و هرجا خواهران و برادران بسيجي ما حضور داشتند، امور به بهترين نحو ممکن انجام و مديريت شده است.
وي با تاکيد بر توجه به بحث ايمني و وظايف بسيج در اين زمينه، بر به حداقل رساندن صدمات ايمني و امنيت توسط بسيج نيز تاکيد کرد و گفت: با انجام واکسيناسيون در شرکت فرودگاه‌ها توانستيم ايمني کارکنان را افزايش دهيم و اميدواريم با اين اقدام، شاهد برگزاري گردهمايي‌هاي بيشتري در اين زمينه باشيم.
 
تلاش براي ارتقاي خدمات بسيج و سپاه و ايجاد هم‌افزايي
در پايان اين جلسه نيز فرمانده بسيج شرکت فرودگاه‌ها طي سخناني، ضمن تبريک هفته بسيج بر توفيق خدمت در بسيج تاکيد و اظهار اميدواري کرد: بتوانيم در استان ها با يکديگر تعامل و در صورت بروز اتفاق، در استان ها براي وضعيت اضطراري آمادگي داشته باشیم  چراکه فرودگاه‌ها از مراکز عمومي و مورد توجه هستند.
درويش ادامه داد: با توجه به بازديدي که از مناطق زلزله‌زده انديکا داشتيم و اعلام نياز فرماندار آنجا، مبني‌بر خريد بخاري نفتي، آرد و پتو، اين اقلام تا پايان هفته به دست هم‌وطنان انديکايي مي‌رسد.
درويش در پايان اظهار اميدواري کرد؛ بتوانيم به هم‌افزايي و استمرار تفکر بسيج کمک کنيم.
گفتني است در اين جلسه تني چند از معاونان سپاه حفاظت و اعضاي شوراي بسيج حضور داشتند.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری