خبر خبر

تاکيد استانداري مازندران بر توسعه پروازها و راه اندازي ايرتاکسي در فرودگاههاي استان
استاندار مازندران خواستار افزايش پروازها بويژه در مسير تهران و برقراري پروازهاي خارجي و ايرتاکسي در فرودگاه هاي اين استان شد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران؛ سياوش اميرمکري رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها در سفر به ساري و بازديد از پروژه هاي فرودگاه مرکز استان، با حسيني پور، استاندار جديد مازندران ديدار و انتصاب وي را تبريک گفت.
اميرمکري در اين ديدار، در خصوص وضعيت فرودگاههاي استان مازندران  و برنامه هاي آتي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در خصوص توسعه فرودگاههاي استان توضيحاتي ارائه داد.
استاندار مازندران نيز از اهتمام مديرعامل شرکت فرودگاهها به مسايل حمل ونقل هوايي استان و انجام پروژه هاي گوناگون زيرساختي و توسعه اي در فرودگاههاي سه گانه استان قدرداني کرد.
وي خواستار افزايش پروازها بويژه در مسير تهران و برقراري پروازهاي خارجي و ايرتاکسي در فرودگاه هاي اين استان شد.
اميرمکري در پاسخ به اين‌ مطالبه، اظهار اميدواري کرد؛ با همکاري سازمان هواپيمايي کشوري و بهره گيري از ظرفيت شرکت هاي هواپيمايي، بتوانيم خواسته هاي مردم استان در زمينه هوانوردي را برآورده کنيم.
 گفتني است؛ اميرمکري روز گذشته با همراهي صفايي معاون عمليات فرودگاهي و ايزدبين مديرکل دفتر مديرعامل از پروژه هاي اجرايي فرودگاه شهداي ساري نظير سايت هاي کارگاهي پروژه هاي بلوار ورودي فرودگاه، زهکشي و جمع آوري آبهاي سطحي و فاضلاب و سايت هاي سامانه کمک ناوبري و روند انجام پروژه ها بازديد و با پيمانکاران و مشاوران مربوطه ديدار و در جريان ميزان پيشرفت پروژه ها قرار گرفت. 
در اين بازديد نيز سعداله وطن خواه مديرکل فرودگاههاي استان گزارش مبسوطي از وضعيت پروژه ها و اقدامات صورت گرفته در فرودگاههاي استان ارايه کرد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری