خبر خبر

اسفندياري: همه به برنامه زمانبندي پايبند باشند
بيست و پنجمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد با تاکيد بر ضرورت پايبندي تمامي دست‌اندرکاران به برنامه زمانبندي برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی بین‌المللی مهرآباد، در این جلسه حسین اسفندیاری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی و مصطفی صفایی، معاون عملیات فرودگاهی و محمدرضا زحمتکشان، مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه‌های شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، ابراهیم مرادی، عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، مدیرعامل گروه مشارکت و مدیرعامل مشاور کارفرما به همراه تعدادی از مسولان ذیربط و معاونان فرودگاه مهرآباد حضور داشتند.

ارایه گزارش درباره اقدامات هفته گذشته و بررسی صورتجلسه پیشین کنترل پروژه باند 29 چپ، از جمله مباحث اصلی این جلسه بود.

تعیین تکلیف نهایی و ارایه برنامه مدون کار در شرایط سرد آب و هوایی نیز در این نشست مورد تاکید قرار گرفت و دست‌اندرکاران پروژه ملزم به رعایت دستورالعمل‌های ایمنی در طول اجرای پروژه بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی مدیر ایمنی فرودگاه شدند.

حسین اسفندیاری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در این جلسه طی سخنانی تاکید کرد: به منظور تحقق برنامه جبرانی اجرای پروژه، بایست تمام بخش‌های اجرایی به برنامه زمانبندی پایبند باشند و حداکثر تلاش برای جبران عقب ماندگی از برنامه زمانبندی مصوب صورت پذیرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری