خبر خبر

معاون توسعه مديريت و منابع
جامعه اسلامي ما به حرکت کتابخواني نياز مبرمي دارد
علي شورميج، معاون توسعه مديريت و منابع و رئيس شوراي فرهنگي با حضور در جمع شرکت کنندگان مسابقه کتابخواني گفت: جامعه اسلامي ما به حرکت کتابخواني جهت رشد و ارتقا در مسائل فرهنگي و عقيدتي نياز مبرمي دارد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران؛ مسابقه کتابخواني نماز، امروز دهم آذر ماه با هدف ترويج و توسعه فرهنگ نماز و يادآوري نکات لازم به اولياء براي تربيت و هدايت فرزندان، با حضور حدود ۸۰ نفر از کارکنان ستادي در سالن شهيد سپهبد قاسم سليماني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد.
علي شورميج پيش از آغاز مسابقه، طي سخناني ضمن ابراز خرسندي از استقبال کارکنان افزود: حضور چشمگير کارکنان در اين رويداد فرهنگي براي ما مايه افتخار است,جامعه اسلامي ما به اين حرکت کتابخواني نياز مبرمي دارد تا در مسائل فرهنگي و عقيدتي با مطالعه رشدي مطلوب حاصل شود.
وي ضمن قدرداني از استقبال شرکت کنندگان، يک جايزه ويژه شامل سفر به مشهد مقدس با قرعه کشي به نفر ممتاز را اختصاص داد.
 
همچنين محمد عباسي، رئيس ستاد اقامه نماز و دبير شوراي فرهنگي شرکت فرودگاهها درباره اين مسابقه گفت: آزمون به صورت تستي از فصل سوم کتاب شيوه هاي دعوت به نماز نوشته حجت الاسلام و المسلمين قرائتي صورت مي گيرد.
 وي يکي از برنامه هاي پرطرفدار در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را آزمون کتابخواني با موضوع نماز عنوان کرد و افزود: به نفرات منتخب جوايز ارزنده اي از طرف ستاد اقامه نماز تعلق خواهد گرفت.
گفتني است؛ مسابقه کتابخواني از سوي ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری