خبر خبر

جلسات کنترل پروژه‌هاي فرودگاه هاي مهرآباد و سيستان و بلوچستان برگزار شد
در دو نشست جداگانه با حضور حسين اسفندياري عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي، مصطفي صفايي معاون عمليات فرودگاهي، محمدرضا زحمتکشان مديرکل عمران و مديران کل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان و مهرآباد، وضعيت پروژه هاي در حال اجراي آنها بررسي شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در بیست‌وهشتمین جلسه کنترل پروژه بهسازی باند 29 چپ فرودگاه بین المللی مهرآباد که نمایندگان گروه مشارکت و مدیرعامل مشاور کارفرما به‌همراه تعدادی از مسئولان ذی‌ربط و معاونان فرودگاه مهرآباد حضور داشتند، اقدامات هفته گذشته و بررسی صورت‌جلسه قبلی کنترل پروژه فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، بررسی و تعيين تکلیف نهایی سیستم روشنایی باند 29L ، وضعیت تعیین تکلیف طرح اختلاط بیندر یک و لایه پلیمر  مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست راهبر عملیات فرودگاهی بر بروزرسانی و جبران عقب‌ماندگی‌ها تاکید کرد و مقرر شد: به‌منظور تحقق برنامه جبرانی اجرای پروژه، همه بخش‌های اجرایی به برنامه زمان‌بندی پایبند بوده و حداکثر تلاش جهت جبران عقب‌ماندگی از برنامه مصوب صورت پذیرد و گروه مشارکت نیز موظف به اجرای پروژه در هر شرایطی به‌منظور پایان کار در تاریخ تعیین شده است‌.

در جلسه دیگر که با محوریت فرودگاه های سیستان و بلوچستان برگزار شد، پروژه در حال اجراي دیوار حفاظتی، ساختمان جانبی، ساختمان پلیس فرودگاه ایرانشهر و سپاه فرودگاه زابل  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تا ۱۰ روز آینده در خصوص ادامه کار توسط پیمانکار یا برگزاری مناقصه جدید تصمیم‌گیری شود.

همچنین در خصوص احداث ترمینال جدید فرودگاه زاهدان: نیز مقرر شد  با توجه به مصوبه هیات مدیره، مطالعات مربوط به آن توسط اداره‌کل عمران و توسعه فرودگاه‌ها و اداره‌کل مقررات فرودگاهی انجام شود.
در خصوص فرودگاه سراوان نیز با توجه به اتمام بهسازی باند این فرودگاه مقرر شد پست برق فرودگاه هرچه سریع‌تر جهت راه‌اندازی سیستم روشنایی باند به اتمام برسد.
در این نشست نیز حسین اسفندیاری ضمن تاکید بر اجرای مصوبات، مدیرکل استان را موظف به پیگیری و ارائه گزارش کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری