خبر خبر

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‌‌اي که گذشت؛ هفته چهل و سوم
چهل و سومين هفته سال جاري (هجدهم تا بيست و چهارم دي ماه) سپري شد. از مهم‌ترين اخبار اين هفته مي توان به برگزاري نشست مشترک مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و رئيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره کشور و تبادل نظر در خصوص افزايش همکاري‌هاي طرفين براي ارتقاي سلامت روان کارکنان و مديران، و حمايت براي ارائه مجوزهاي لازم در راستاي تقويت فعاليت مرکز سلامت روان شرکت فرودگاه‌ها اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مهم‌ترين اخبار هفته اخير را از نظر مي‌گذرانيد:

رئيس سازمان هواپيمايي کشوري خبر داد:

برنامه ريزي براي افزايش پروازها و برقراري پروازهاي عتبات از مبدا فرودگاه رشت

جلسه مشترک مجمع نمايندگان گيلان در مجلس شوراي اسلامي و مديرکل فرودگاه سردار جنگل رشت با رئيس سازمان هواپيمايي کشوري با هدف بررسي مسيرهاي پروازهاي اين فرودگاه از مبادي و مقاصد داخلي و خارجي در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد.

 

مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها در جلسه شوراي عالي ايمني مطرح کرد:

تهيه و اجراي دستورالعمل‌هاي نهايي معاونت‌هاي هوانوردي و فرودگاهي در تدوين نظام‌نامه ايمني

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بيستمين جلسه شوراي عالي ايمني بر تهيه و اجراي دستورالعمل‌هاي نهايي معاونت‌هاي هوانوردي و فرودگاهي در تدوين نظام‌نامه ايمني تاکيد کرد.

 

در نشست "ارتقاي سلامت روان کارکنان" مطرح شد:

تقدير از اقدامات شرکت فرودگاه‌ها براي راه‌اندازي مرکز سلامت روان/ حفظ سلامت جسمي و روانشناختي کارکنان از برنامه هاي اصلي مديريت شرکت فرودگاهها

در نشست مشترک مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با رئيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره کشور ضمن تبادل نظر در خصوص افزايش همکاري‌هاي طرفين براي ارتقاي سلامت روان کارکنان و مديران، و تقدير از اقدامات اين شرکت براي راه‌اندازي مرکز سلامت روان، مقرر شد، سازمان نظام روانشناسي کشور براي ارائه مجوزهاي لازم در راستاي تقويت فعاليت مرکز سلامت روان شرکت فرودگاه‌ها حمايت هاي لازم را انجام دهد.

 

سرپرست دفتر مرکزي حراست و امنيت فرودگاهي منصوب شد

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي مسعود اسماعيل پور را به عنوان سرپرست دفتر مرکزي حراست و امنيت فرودگاهي منصوب کرد.

 

آغاز پياده سازي سند برنامه استراتژيک شرکت در سه فرودگاه منتخب کشور

اجراي پياده سازي سند برنامه استراتژيک شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور مديران و کارگروه استراتژيک در سه فرودگاه منتخب مشهد، بندرعباس و آبادان آغاز شد.

 

توجه به نيروي انساني اولويت شرکت فرودگاههاست

معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه‌ها و مديرکل منابع انساني و تشکيلات، ضمن بازديد از بخش‌هاي مختلف فرودگاه تبريز، در نشست صميمانه ‌اي با مديرکل، معاونين و مسئولين ادارات اين فرودگاه، درباره
موضوعات مختلف منابع انساني گفتگو کردند.

 

رنجبر، عضو صاحب نظر شوراي راهبردي پژوهش و فناوري شرکت فرودگاه‌ها شد

طي حکمي از سوي مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، مجتبي رنجبر براي يک دوره دو ساله به عنوان عضو صاحب نظر شوراي راهبردي پژوهش و فناوري اين شرکت منصوب شد.

 

پديده فرونشست تاثيري بر سطوح پروازي فرودگاه اصفهان نداشته است

به دنبال انتشار اخباري مبني بر احتمال ارتباط پديده فرونشست و سانحه هواپيمايي کاسپين در فرودگاه اصفهان، به اطلاع مي‌رساند مطالعات به عمل آمده توسط مشاور ذيصلاح حاکي از عدم تاثير پديده فرونشست بر باندهاي پروازي فرودگاه اصفهان است.

 

تلاش براي کسب مجوز برقراري مرز هوايي در فرودگاه شهداي رامسر

مديرکل فرودگاه‌هاي مازندران با اشاره به پیگیری برای مجوز برقراری مرز هوایی خارجی در فرودگاه شهدای رامسر اظهار داشت: در ارتباط با این موضوع، پیگیری‌ها و مکاتبات انجام شده و مستندات لازم به سازمان هواپیمایی و وزارت کشور ارسال شده که باید پروسه زمانی آن طی شود.

 

افزايش 39 درصدي پروازهاي فرودگاه شيراز در 9 ماهه نخست سال 1400

مديرکل فرودگاههاي استان فارس از اعزام و پذيرش يک ميليون و 573 هزار مسافر از فرودگاه بين المللي شيراز در 9 ماهه نخست سال 1400 خبر داد.

 

جلسات کنترل پروژه‌هاي فرودگاه هاي مهرآباد و سيستان و بلوچستان برگزار شد

در دو نشست جداگانه با حضور حسين اسفندياري عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي، مصطفي صفايي معاون عمليات فرودگاهي، محمدرضا زحمتکشان مديرکل عمران و مديران کل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان و مهرآباد، وضعيت پروژه هاي در حال اجراي آنها بررسي شد.

 

برگزاري تمرين محدود طرح اضطراري فرودگاه شيراز

بر اساس سناريو تدوين شده در دفتر ايمني، مقررات فرودگاهي و مديريت بحران فرودگاه بين المللي شيراز، تمرين محدود طرح اضطراري به منظور حفظ و ارتقاء آمادگي در شرايط اضطراي برگزار شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری