خبر خبر

نقاشي مفهوم برپايي نماز به مسابقه گذاشته شد
ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، به مناسبت ولادت امام علي(ع) و به منظور ترويج فرهنگ و مفاهيم والاي نماز از طريق آيات قرآن کريم، مسابقه نقاشي ويژه فرزندان کارکنان را برگزار مي کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ این مسابقه تصویری سازی از آیات مربوط به نماز است در سه گروه سنی بین فرزندان همکاران حوزه ستادی برگزار می شود.

بر این اساس در گروه سنی فرزندان 3-7 سال: آیه 40 از سوره ابراهیم (ع) با مفهوم و ترجمه «پروردگارا، من و فرزندانم را از برپا کنندگان نماز قرار بده»، در گروه سنی فرزندان 8-10 سال: آیه 132 از سوره طه با مفهوم و ترجمه «و اهل و خانواده ات را به نماز امر کن» و در گروه سنی فرزندان 10 سال به بالا آیه 55 از سوره مائده با مفهوم و ترجمه «سرپرست و ولی امر شما خدا و رسول خداست و کسانی که ایمان آورده اند. آن کسانی که نماز را بر پا می دارند و در حال رکوع زکات می دهند.» می بایست به تصویر کشیده شود.

گفتنی است؛ فرزندان 10 سال به بالا می توانند برای درک مطلب بیشتر از تفسیر نمونه و یا تفسیر المیزان در مورد آیه 55 سوره مائده استفاده کنند.

تصاویر باید روی کاغذ A4 (بصورت سیاه و سفید یا رنگی) نقاشی شود و پس از ثبت نام در مسابقه از طریق شماره های 8020 و 8021 (خانم ها ملکی و باادب )، تا تاریخ دوازدهم بهمن ماه آثار خود را به دفتر روابط عمومی و ستاد اقامه نماز واقع در طبقه ششم میانی ساختمان ستادی تحویل دهند.

پس از داوری آثار نقاشی به تعدادی از آثار منتخب جوایزی اهداء خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری