خبر خبر

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‌‌اي که گذشت؛ هفته چهل و چهارم
چهل و چهارمين هفته سال جاري (بيست و پنجم دي ماه تا يکم بهمن ماه) سپري شد. از مهم‌ترين اخبار اين هفته مي توان به تقدير وزير راه و شهرسازي از رئيس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران براي ارزيابي عملکرد ستاد اقامه نماز در سال 1399 اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مهم‌ترين اخبار هفته اخير را از نظر مي‌گذرانيد:

تحقيق و يقين، پايه و اساس پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه مهرآباد

عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در بيست و نهمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ، پايه و اساس اين پروژه را بر اساس تحقيق و يقين عنوان کرد و بر پرهيز از ريسک در اجراي اين پروژه تاکيد کرد.

 

الزام کارکنان به بارگذاري کارت واکسن در سامانه BPMS

معاون توسعه مديريت و منابع طي بخشنامه اي به مديران ستادي و فرودگاهي، کارکنان را موظف به بارگذاري کارت واکسن کرونا در سامانه BPMS کرد.

 

تقدير وزير راه و شهرسازي از رئيس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاهها

ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ارزيابي عملکرد سال 99 ستاد اقامه نماز وزارت راه وشهرسازي با کسب حائز نمره قابل تقدير، از سوي رستم قاسمي قدرداني شد.

 

دستورالعمل جديد آموزش و صلاحيت شغلي (ريتينگ) اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي تصويب شد

مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي از تصويب دستورالعمل جديد آموزش و صلاحيت شغلي (ريتينگ) اين اداره کل متبوع خويش خبر داد و گفت: اين دستورالعمل نقش مهمي در ارزيابي و تعيين سطح صلاحيت شغلي پرسنل و رعايت استانداردهاي مختلف داخلي و بين المللي خواهد داشت.

 

بازديد معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‌ها از پروژه‌هاي فرودگاه مشهد/ جلسه کنترل پروژه توسعه ترمينال برگزار شد

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ضمن بازديد از روند اجراي پروژه‌هاي فرودگاه بين المللي مشهد، در جلسه کنترل پروژه توسعه ترمينال پروازهاي داخلي اين فرودگاه حضور يافت و به تبيين راهکارها و مرور فرآيند براي به ثمر رسيدن هر چه سريع‌تر اين پروژه پرداخت.

 

مسافران پيش از عزيمت به فرودگاهها وضعيت پرواز خود را پيگيري کنند

با توجه به بارش برف و باران و شرايط نامساعد جوي در برخي از مناطق کشور، مسافران درخواست مي شود که پيش از مراجعه به فرودگاههاي کشور حتماً از وضعيت پرواز خود آگاه شوند.

 

بررسي آينده و چگونگي استفاده از ظرفيت‌هاي فرودگاه زرقان در جلسه کميته هوانوردي عمومي شرکت فرودگاهها

در جلسه کميته هوانوردي عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران که با موضوع بررسي وضعيت فرودگاه زرقان در استان فارس برگزار شد، استفاده از ظرفيت گردشگري هوانوردي عمومي و لزوم بررسي دوباره ظرفيت‌ها و چگونگي بهره‌گيري از اين فرودگاه مصوب شد.

 

برقراري پروازهاي شيراز-نجف از بهمن ماه سال جاري

پروازهاي عتبات از مبداء شيراز پس از دو سال وقفه به دليل شيوع ويروس کرونا، از بهمن ماه سال جاري آغاز شد.

 

دومين امبرائر آتا در فرودگاه تبريز مستقر مي شود

در جريان گفتگوي مديران ارشد فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز و شرکت هواپيمايي آتا مقرر شد دومين هواپيماي امبرائر اين شرکت در فرودگاه تبريز مستقر شود.

 

نهمين مرحله از عمليات برف روبي سطوح پروازي فرودگاه اروميه انجام شد/بارندگي ها اختلالي در پروازهاي اروميه ايجاد نکرد

مديرکل فرودگاه‌هاي آذربايجان غربي گفت: فرودگاه شهيد باکري اروميه، با وجود بارش سنگين برف در کليه ساعت فرودگاه عملياتي و پروازها طبق برنامه صورت گرفت.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری