خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به‌مناسبت سالروز ميلاد حضرت زهرا(س)
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن را تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران؛ سياوش اميرمکري در اين پيام آورده است: "۱۸ جمادي‌الثاني، زادروز حضرت فاطمه زهرا (عليهاالسلام) موعد تابش انوار رحمت الهي بر بيت حضرت محمد(ص) است. روزي که جهان شاهد تغيير خوانش‌هاي فرهنگي و اجتماعي عرب جاهليت در زمينه توجه به حقوق انساني و اجتماعي زنان شد و ذريه امامت از دامان پاک يک زن ادامه يافت.
حضرت زهرا(س) در کنار سجاياي اخلاقي، در زمينه همسرداري و تربيت فرزندان نيز الگوي زنان جامعه خود بود و به حقوق مستمندان جامعه بسيار اهميت مي‌داد و در نگاه ايشان، ماديات وسيله‌اي براي رسيدن به معنويت و اطاعت از آموزه‌هاي الهي بود.
حضرت صديقه کبري(س) در زمان حيات خود جريان سياسي عظيمي ايجاد کرد و براي حفظ و تکريم جامعه نوپايي که رسول خدا(ص) بنيان گذارده بود، تلاش بسيار نمود و بدان علت نيز نزول سوره مبارکه کوثر، آيه تطهير، آيه مودت و آيه اطعام بيانگر جايگاه والاي حضرت فاطمه زهرا (س) در ميان مسلمانان جهان، خاصه بانوان شيعه مي باشد.
اينجانب  سالروز ولادت بانوي نمونه اسلام، مادر امامت، همسر ولايت و دخت نبوت را بر دوستداران حضرتش، خصوصا بانوان بزرگوار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم و اميدوارم که توفيق قدم نهادن در مسير درک کمال، عدالت‌پيشگي و اخلاق آن بزرگوار نصيبمان گردد."
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری