خبر خبر

تقدير استاندار آذربايجان شرقي از مديرکل فرودگاههاي استان
عابدين خرم استاندار آذربايجان شرقي و رئيس ستاد اجرايي خدمات سفر استان با اهداء لوح تقديري از زحمات و خدمات رامين آذري مديرکل و مجموعه فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي در جريان عمليات نوروز ۱۴۰۱ تقدير کرد.

به گزارش روابط عمومی فروودگاه های آذربایجان شرقی؛ در متن این پیام که از سوی عابدین خرم آمده است:«خدمتگزاری افتخار ارزشمندی است که پروردگار متعال آن را نصیب کسانی از بندگانش می نماید که با عمل خویش در مسیر گره گشایی امور مردم گام بر می دارند.

صیانت از سرمایه های فرهنگی و تاریخی و فراهم سازی محیطی نشاط آور برای مردم پس از گذراندن روزهای سخت و جانکاه بیماری منحوس کرونا حاصل زحمات و تلاش های خدمتگزاران ستاد اجرایی خدمات سفر است که در نوروز برای مردم پرافتخار این دیار کهن فراهم شده است.
سعی و کوشش و اهتمام بلند جناب عالی در روزهای نوروز ۱۴۰۱ موجب شد تا خاطره ای ارزشمند از بهار آذربایجان در ذهن و جان گردشگران و میهمانان به یادگار ماند و سند افتخار دیگری بر میهمان نوازی و خدمات رسانی به حبیبان خداوند در کارنامه خادمان افزوده شود.
بدین وسیله، با اهدای این لوح از تمامی زحمات صادقانه شما و همکاران خدوم آن مجموعه قدردانی می نمایم و از خداوند سبحان توفیق خدمت برای همگان را آرزومندم.»
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری