خبر خبر

رئيس هيئت مديره شهر فرودگاهي امام خميني (ره):
“ترمينال سلام” براي حج ۱۴۰۱ وارد فاز اجرايي شد
مدير عامل شهر فرودگاهي امام خميني (ره) طي حکمي مسئول رفع نواقص و آماده سازي ترمينال سلام، براي پذيرش و اعزام حجاج١۴٠١ را مشخص کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدمهدی کربلایی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)؛ طی حکمی مسئولیت رفع نواقص و آماده سازی ترمینال سلام، برای پذیرش و اعزام حجاج ۱۴۰۱ را به محمدرضا فردی محول کرد. 

با توجه به ترافیک پروازی پیش رو و همچنین در پیش بودن عملیات پروازی حج۱۴۰۱؛ بنا بر نیازسنجی های بعمل آمده همزمان با عملیات حج ۱۴۰۱ ازسرگیری فعالیت ترمینال سلام رسما وارد فاز اجرایی می شود.
جلسه رفع نواقص و راه اندازی ترمینال سلام در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تشکیل و به دستور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این سلسله جلسات بصورت هفتگی با حضور اعضا هیئت مدیره و معاونین و مدیران کل تا تحویل قطعی ترمینال و راه اندازی آن ادامه خواهد داشت.

به گزارش شرکت شهرفرودگاهی امام خمینی(ره)؛ در ابلاغ محمد رضا فردی آمده است با عنایت به نزدیکی موسم حج ۱۴۰۱ به منظور فراهم نمودن امکانات لازم جهت پذیرایی از حجاح و همچنین مسافرین عتبات عالیات و در راستای ارتقای کیفیت خدمات رسانی و افزایش ظرفیت جابجایی مسافر ، تکمیل و راه اندازی ترمینال سلام تا تحویل گیری قطعی با اختیارات کامل به جنابعالی محول می شود.

گفتنی است در بخش دیگری از این ابلاغ بر بهره گیری از کلیه امکانات و همکاری کلیه واحدهای ستادی و اجرایی در شرکت و تهیه برنامه زمان بندی و پیگیری و نظارت بر اجرای برنامه مذکور تاکید شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری