خبر خبر

در آستانه روز جهاني مخابرات عنوان شد
تاکيد سرپرست شرکت فرودگاهها بر اهميت ارائه سرويس دقيق و باکيفيت
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از ساختمان مخابرات و بخش ستادي اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي، بر اهميت ارائه سرويس دقيق و باکيفيت تاکيد کرد و تکميل بحث ارتباطي با مرکز مخابراتي را ضروري دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ حمیدرضا سیدی در آستانه روز جهانی مخابرات، صبح روز شنبه (24 اردیبهشت ماه) با همراهی مسعود نیکبخت معاون عملیات هوانوردی و مجید یارندی مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، از بخش های مختلف ساختمان مخابرات که در حال بهسازی و بازسازی است، بازدید کرد.

این بازدید به منظور ارائه خدمات بهتر و دقیق تر در ستاد و فرودگاه های کشور انجام شد و سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حین بازدید نکاتی را جهت تسریع و بهبود کیفیت پروژه های در حال اقدام یادآور شد.

در جریان این بازدید، آخرین وضعیت بخش های ساختمان مخابرات تشریح شد و سیدی ضمن تأکید بر اهمیت ارائه سرویس دقیق و باکیفیت، تکمیل بحث ارتباطی با مرکز مخابراتی را ضروری دانست.

سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، پس از دیدار صمیمی و تبریک به کارکنان و متخصصان به مناسبت روز جهانی مخابرات در ساختمان ستادی، از دیتا سنتر اصلی و بخش پشتیبانی و کارگاه سیستم سخت افزاری ساختمان ستادی بازدید کرد و در جریان امور مرتبط با این حوزه قرار گرفت.

به گفته مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در حال حاضر سامانه اعلان پرواز فرودگاه ها در حال تغییر است و فرودگاه های کشور در حال تجهیز به سامانه جدید هستند. در 6 ماه نخست سال جاری این سامانه و سامانه 199 انجام و به FIDS جدید سینک خواهد شد.

گفتنی است اعلان صوتی اتوماتیک جدید نیز در فرودگاه هایی که مجهز به FIDS جدید شوند، نصب و مورد بهره برداری قرار خواهد گفت.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری