خبر خبر

ادغام تعهد، فناوري و ارتقاي سامانه هاي هوانوردي؛ گامي بزرگ در دسترسي مطمئن به اطلاعات هوانوردي
مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در پيامي ضمن تبريک روز جهاني ارتباطات گفت: ادغام تعهد و تلاش هاي بي ادعاي متخصصان عرصه ارتباطي در صنعت هوانوردي با فناوريهاي بروز آن و ارتقاي سامانه هاي هوانوردي گامي بزرگ و چشمگير در زمينه دسترسي مطمئن به اطلاعات هوانوردي است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ در پیام مجید یارندی آمده است: «فرا رسیدن 27 اردیبهشت (17 می) روز جهانی مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی بهانه ای است تا از تلاشگران عرصه ارتباطات قدردانی نموده و زحمات بی دریغ و شبانه روزی آنها را ارج نهیم. ادغام تعهد و تلاش های بی ادعای این متخصصان صنعت هوانوردی با فناوریهای بروز ارتباطی و ارتقای سامانه های هوانوردی گامی بزرگ و چشمگیر در زمینه دسترسی مطمئن به اطلاعات  هوانوردی است و بدون شک  ارتقای ایمنی پروازها و افزایش رضایتمندی مسافران بدون زحمات بی دریغ و شبانه روزی شما عزیزان در سراسر کشور امکان پذیر نبوده و نخواهد بود.

 تحقق این مهم بر اساس دانش و فدارکاری های کارکنان خدوم نسل های گذشته که اکنون در مسند محترم بازنشستگی هستند صورت پذیرفته و مطمئناً بدون تلاش و فداکاری ایشان با توجه به امکانات موجودو  نیز انتقال دانش فنی خود به نسل های آینده موجبات پیشرفت این حوزه را فراهم آوردند. اینجانب برخود لازم میدانم، ضمن گرامیداشت این روز، آرزوی سربلندی و شادکامی برای یکایک همکاران این حوزه در ستاد و فرودگاه های کشور داشته و  از ایشان تقدیر و قدردانی نمایم.»

                                                                                                                                                                                                                   

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری