خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به مناسبت سالروز رحلت بنيانگذار انقلاب اسلامي
حميدرضا سيدي معاون وزير و رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن ايام ارتحال امام خميني(ره) و قيام پانزده خرداد را تسليت گفت و اظهار اميدواري کرد:
در روزهاي حساس قرن جديد که انقلاب اسلامي بيش از هميشه به هوشياري، بصيرت و حمايت مردم آگاه و غيور کشورمان نياز دارد، پشتيبان اين انقلاب خدايي باشيم تا ان‌شاالله آن را به دست صاحب امر؛ حضرت قائم(عج) برسانيم.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ در پيام حمیدرضا سیدی آمده است: "نیمه خردادماه هر سال به یاد دو واقعه سیاه می‌پوشیم. نخست، چهاردهم خرداد ماه، روزی که بنیانگذار انقلاب اسلامی پس از سال‌ها مجاهدت، هدایت و ایثار در راه برپایی و تثبیت بزرگترین انقلاب اسلامی جهان به جایگاه ابدی خویش در قرب الی‌الله سفر کرد، رهبری که مهرش در جان نسل‌های مختلف ریشه دوانید و تا ابد نیز ماندگار خواهد بود.
دوم؛ پانزدهم خرداد، روزی که یادآور قیام خونین بزرگی است که چراغ راه انقلابیون در سراسر ایران و جهان شد و خون شهیدان بزرگوارش نهال انقلاب را آبیاری کرد و زمینه‌ساز پیروزی شکوهمند در بهمن 1357 شد.
اینجانب فرا رسیدن ایام ارتحال امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد را به تمامی همکاران فرودگاهی و ستادی تسلیت می‌گویم و امیدوارم که در روزهای حساس قرن جدید که انقلاب اسلامی بیش از همیشه به هوشیاری، بصیرت و حمایت مردم آگاه و غیور کشورمان نیاز دارد، پشتیبان این انقلاب خدایی باشیم تا ان‌شاالله آن را به دست صاحب امر؛ حضرت قائم(عج) برسانیم."
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری