خبر خبر

تلاش براي تکميل زيرساخت هاي در شان فرودگاه بين المللي(مرز هوايي) شاهرود
مدير فرودگاه شاهرود راه اندازي پرواز به جنوب کشور و تکميل پروژه هاي عمراني را از برنامه هاي اين فرودگاه در سال 98 عنوان کرد.

مرتضي حميدپور در گفت و گو با روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران آماده سازي زيرساخت هاي در شان يك فرودگاه بين المللي را مهمترين برنامه فرودگاه شاهرود در سال 98 عنوان كرد و گفت: اميدواريم سال 98 با همت مسوولان پروازهاي حج و عتبات و پروازهاي باربري راه اندازي شوند.

وی اظهار داشت: راه اندازي پرواز در مسيرهاي بندرعباس، چابهار، عسلويه و قشم، افزايش نيروي انساني و بهبود ساختار سازماني، تكميل ترمينال مسافري، روكش نهايي باند و سطوح پروازي از ديگر برنامه هاي اين فرودگاه در سال 98 است.

حميدپور همچنين در معرفي برنامه هاي نوروزي فرودگاه شاهرود گفت: در اين راستا مي توان به تشكيل ستاد خدمات نوروزي، زيباسازي محوطه و ترمينال و نيز ارايه خدمات به مسافران زميني به مقصد مشهد اشاره كرد.

وی همچنين به پيشبرد 48 پروژه تيمي در فرودگاه شاهرود اشاره كرد و افزود: براي نگهداري زيرساخت هاي فرودگاه از تمام ظرفيت هاي موجود نيروي انساني و پرسنلي استفاده شده و در دوسال اخير جايگاه فرودگاه شاهرود از انتهاي جدول و آمار ارايه شده توسط شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به رتبه بيست و هشتم و بيست و نهم رسيده است كه اين امر با تلاش و كوشش و انجام كارهاي تيمي محقق شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار حج تازه‌ترین اخبار حج

گزارش تصویری حج گزارش تصویری حج