خبر خبر

فرودگاه شهرکرد در پي ايجاد بيس پروازي
مدير فرودگاه شهرکرد استقرار يک شرکت هواپيمايي مستقل در فرودگاه شهرکرد به عنوان Base اولويت اين فرودگاه در سال 98 عنوان کرد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ سروش سلیمی شهرکی با بیان اینکه مهمترین برنامه سال 1398 این فرودگاه پیگیری و استقرار یک شرکت هواپیمایی مستقل در فرودگاه شهرکرد به عنوان Base است، گفت: در صورت محقق شدن این طرح، علاوه بر فعال شدن قسمت‎های مختلف فرودگاه، نقش بسیار موثری در توسعه استان از جمله گردشگری، توسعه قطب‎های صنعتی، دانشگاه‎ها و مراکز علمی خواهد داشت.

وی افزایش پروازها با توجه به پتانسیل‎های خوب استان به مقاصد مشهد - عسلویه - کیش- اهواز- کویت و عتبات عالیات، پیگیری و انجام امور باقی مانده از سال گذشته و همچنین پیگیری سیاست‎های ابلاغی شرکت را از دیگر برنامه‎های پیش‎بینی شده برای سال 98 عنوان کرد.

 مدیر فرودگاه شهرکرد در بخش دیگری از این گفتگو با بیان اینکه نوروز امسال به دلیل تقارن با ماه پرخیر و برکت رجب را می‎توان عید در عید نامید، گفت: به دلیل همین تقارن میمون و مبارک فرودگاه نیز برنامه‎های ویژه‎ای از جمله چیدن سفره هفت‎سین و آذین‎بندی مسیرهای تردد مسافران و در روزهای پرواز ایجاد محیطی شاد و پرشور و هیجان برای مسافران پیش بینی و تدارک دیده شده است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار حج تازه‌ترین اخبار حج

گزارش تصویری حج گزارش تصویری حج