نوروز نوروز

اخبار ویژه نوروزی اخبار ویژه نوروزی

۱۸ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم بازديد نوروزي مديران و کارکنان ستادي ضمن اعلام حمايت شرکت از توليدات با کيفيت داخلي و استقبال از آنها در سال رونق توليد، گفت: يکي از اقداماتي که لازمه تحول سازماني بوده و مي‎تواند مانع ايجاد بحران‎هاي داخلي شود گسترش و تعميق فرهنگ سازماني است به گونه‎اي که با تقويت انگيزه کارکنان زمينه‎هاي رشد و ترقي شرکت را فراهم کند.
۱۷ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در روزهاي نوروز با بازديد از مرکز کنترل فضاي کشور و تعدادي از فرودگاه‎هاي کشور وضعيت سامانه‎ها و روند خدمت‎رساني به مسافران را مورد بررسي قرار داد و با مديران و کارکنان آنها ديدار کرد.
۱۷ فروردين ۱۳۹۸
ديدار نوروزي مديران و کارکنان ستادي با حضور رئيس هيئت و اعضاي هيئت مديره، معاونان، مديران کل، مديران ادارات و کارکنان ستاد شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران صبح روز يکشنبه 18 فروردين، برگزار مي‎شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه شهرکرد استقرار يک شرکت هواپيمايي مستقل در فرودگاه شهرکرد به عنوان Base اولويت اين فرودگاه در سال 98 عنوان کرد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه لارستان گفت: پروژه توسعه اپرون و تاکسي وي اصلي ارتباطي به پيشرفت فيزيکي 80 درصد رسيده است و تکميل و بهره‎برداري از آن در اولويت خواهد بود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه ياسوج، توسعه شبکه پروازي فرودگاه از طريق افزايش تعداد پروازهاي مسير تهران و برقراري مسيرهاي جديد را يکي از مهمترين برنامه هاي اين فرودگاه در سال جاري عنوان کرد.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸
فرودگاه‎هاي کشور تا 14 فروردين، با اعزام و پذيرش نزديک به سه ميليون نفر به مسافران نوروزي خدمت‎رساني کردند.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه سنندج از پيشرفت مطلوب (45 درصدي) ساخت ترمينال و ساختمان هاي جنبي فرودگاه سقز خبر داد.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه همدان تکميل و افتتاح رسمي ترمينال حجاج اين فرودگاه را مهمترين پروژه سال 98 عنوان کرد و گفت: ساخت اين ترمينال 4510 مترمربعي تاکنون 45 درصد پيشرفت داشته است.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه شاهرود راه اندازي پرواز به جنوب کشور و تکميل پروژه هاي عمراني را از برنامه هاي اين فرودگاه در سال 98 عنوان کرد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي مازندران از پيشرفت مطلوب (60 درصدي) توسعه اپرون فرودگاه ساري به ارزش 60 ميليارد ريال خبر داد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه بجنورد از تلاش براي افزايش پروازهاي اين فرودگاه در مسيرهاي مختلف خبر داد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه لامرد با اشاره به پيشرفت 95 درصدي ساخت ترمينال جديد دو منظوره، از نصب سيستم کمک ناوبري فرودگاه در سال 98 خبر داد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه سمنان گفت: عملياتي کردن فرودگاه سمنان و آغاز پروازهاي مسافري با توجه به تدوين نظامنامه و طرح اضطراري فرودگاه و دستورالعمل‎هاي مورد نياز، تغييرات اطلاعات AIP و درج اطلاعات جديد فرودگاه در آن و تجهيز فرودگاه به چراغ ABN يکي از مهمترين برنامه‎هاي ما خواهد بود.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان گفت: به دنبال احداث ترمينال جديد فرودگاه بين المللي کرمان هستيم و در اين راستا مشاور انتخاب و پروژه در دست مطالعه است.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
عضو هيئت مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در گفتگو با راديو سفر گفت: با توجه به تمهيدات ديده شده و اقدامات انجام شده، با وجود بارش‎هاي شديد و بروز سيل در مناطق مختلف، فرودگاه‎هاي کشور فعال و عملياتي هستند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان گيلان گفت از نصب و راه اندازي دستگاه ILS فرودگاه رشت تا شش ماهه اول سال 98 خبر داد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان فارس گفت: در سال 98 عمليات بهسازي فرودگاه‎هاي اين استان در فاز دوم در چندين جبهه کاري و با اعتبار 200 ميليارد ريال ادامه خواهد يافت.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان غربي گفت: تمام امکانات و تجهيزاتي که تامين و تلاش هايي که در فرودگاه مي‎شود بايد منجر به خدمت‎رساني به مسافران و مردم منطقه و در نتيجه کمک به رشد و توسعه استان شود.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در جريان بازديد خود از فرودگاه گرگان گفت: ميزباني 834 پرواز امدادي طي 10 روز با وجود آب‎گرفتگي بخشي از اراضي فرودگاه گرگان کار بزرگي است که جاي قدرداني دارد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
با حضور مديرعامل و اعضاي هيئت مديره، معاونان، مديران کل ستادي، مشاوران و کارکنان ستادي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هواي ايران مراسم ديد و بازديد نوروزي برگزار مي‎شود.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه کيش از برنامه ريزي براي نصب و راه اندازي سيستم سوئيچينگ و بهره برداري از باند جنوبي فرودگاه کيش در سال 98 خبر داد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه اراک گفت: در سال جاري بر تکميل پروژه بهسازي ترمينال و محاوط و استفاده از بخش خصوصي در تعمير تجهيزات زميني پرواز متمرکز مي شويم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
سرپرست فرودگاه قشم ضمن بيان اقدامات اين فرودگاه براي استقبال از نوروز 98 گفت: بيش از 80 درصد پروازهاي اين فرودگاه با هدف گردشگري انجام مي‎شود و ما به دنبال افزايش پروازهاي داخلي و خارجي در فرودگاه قشم هستيم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
فرودگاه مهرآباد با اعزام و پذيرش بيش از نيم ميليون مسافر در نوروز در رتبه نخست خدمت‎رساني به پروازهاي نوروزي 98 در سطح کشور قرار دارد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان مازندران ضمن اشاره به فضاسازي و برگزاري برنامه‎هاي مفرح در فرودگاه‎هاي ساري، رامسر و نوشهر در روزهاي نوروز از آمادگي اين فرودگاه‎ها براي عبور از شرايط نامساعد جوي و بارش‎هاي شديد خبر داد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان گفت: در سال 98 پيگير آغاز فاز صفر فرودگاه جديد اهواز هستيم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمانشاه گفت: در سال جاري به دنبال تداوم روند اجرايي پروژه بهسازي عوامل پروازي فرودگاه هستيم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي با اشاره به پيشرفت مطلوب پروژه توسعه و بهسازي اپرون بتني و تاکسي وي هاي ارتباطي فرودگاه تبريز از بهره برداري اين دو پروژه تا خرداد ماه خبر داد.
۹ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي هرمزگان از تکميل بهسازي فرودگاه بندرعباس با محوريت ترمينال و نصب ILS در سال ۹۸ خبر داد.
۹ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي اردبيل گفت: ساخت ترمينال جديد فرودگاه اردبيل به پيشرفت 99 درصدي رسيده و در آستانه افتتاح است.
۸ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي گلستان با اشاره به تحقق تحويل 35 هکتار از اراضي فرودگاه گرگان پس از تلاش 17 ساله از تلاش و همکاري مجموعه فرودگاه هاي استان در سال ۹۷ قدرداني کرد.
۸ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان خراسان جنوبي، پيگيري براي دريافت گواهينامه فرودگاهي و ايجاد بيس يکي از ايرلاين ها در فرودگاه بيرجند را از جمله پروژه هاي مهم اين اداره کل در سال ۹۸ خواند.
۷ فروردين ۱۳۹۸
اميرمکري در هفتمين روز سال نو از فرودگاه اردبيل و نحوه خدمت رساني به مسافران نوروزي بازديد و با مسوولان و کارکنان اين فرودگاه ديدار و گفتگو کرد.
۷ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در ششمين سفر نوروزي خود به خطه سرسبز گيلان و فرودگاه سردار جنگل رشت رفت تا از نزديک در جريان نحوه خدمت رساني به مسافران نوروزي قرار گيرد.
۷ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان بوشهر با اشاره به آمادگي کامل ارگان هاي مختلف فرودگاه براي خدمت رساني به مسافران نوروزي، دريافت سند مالکيت تمام اراضي فرودگاه در سال 98 را يکي از مهمترين برنامه هاي امسال عنوان کرد.
۷ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان از تشديد نظارت بر عملکرد شرکت هاي هواپيمايي و غرفه هاي تجاري ترمينال هاي فرودگاه زاهدان در ايام نوروز خبر داد.
۵ فروردين ۱۳۹۸
از 25 اسفند 97 تا 4 فروردين امسال، تعداد 6783 پرواز با جابه جايي 879 هزار و 156 مسافر در شش فرودگاه پرترافيک کشور انجام شد.
۵ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ادامه بازديدهاي نوروزي خود از روند خدمت رساني به مسافران هوايي در فرودگاه بندرعباس ديدن کرد.
۵ فروردين ۱۳۹۸
در بازه زماني 25 اسفند 1397 تا چهارم فروردين 1398 در فرودگاه مهرآباد بيش از 390هزار مسافر با بيش از 3156 پرواز ورودي و خروجي جا به جا شده اند.
۵ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از ابتداي سال 98 تاکنون به طور مستمر بازديدهاي نوروزي خود را براي بررسي وضعيت خدمت رساني به مسافران و قدرداني از کارکنان پرتلاش فرودگاه ها ادامه داده؛ بازديدهايي که از مرکز کنترل فضاي کشور در ساعت تحويل سال آغاز شده و تا لحظه انتشار اين خبر در صبح دوشنبه(چهارم فرودين ماه) تا فرودگاه بندرعباس ادامه يافته است.
۴ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان گلستان از عملياتي و فعال بودن فرودگاه گرگان با وجود سيل‎زدگي و آبگرفتگي بخشي از اراضي اين فرودگاه خبر داد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با حضور در فرودگاه شيراز ضمن ديدار با کارکنان اين فرودگاه از بخش‎هاي مختلف آن بازديد کرد و گفت: مهمترين اولويت شرکت فرودگاه‎ها خدمت‎رساني مطلوب به مسافران در نوروز است.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در جمع کارکنان فرودگاه اهواز گفت: آرامش و آسايشي که در فرودگاه‎ها به مسافر مي‎دهيم باعث آغاز خوب سال جديد مي شود و با تاثير مثبت بر روحيه آنها مي‎تواند بر عملکرد يکسال آينده شان نيز اثر بگذارد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
اميرمکري از آمادگي کامل فرودگاه گرگان جهت ارايه خدمت رساني به تمامي پروازهاي اعزامي به اين فرودگاه اعم از پروازهاي امدادرسان؛ پشتيباني، باربري و مسافري خبر داد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت توسعه و مديريت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از انجام 100 سورتي پرواز در اين فرودگاه از 29 اسفند سال گذشته و دو روز نخست نوروز 98 از طريق فرودگاه هاي تهران، مشهد، شيراز، اصفهان و يک خط بين المللي دبي خبر داد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در دومين سفر نوروزي خود از واحد هاي مختلف فرودگاه آبادان بازديد کرد.
۳ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان از تلاش مجموعه فرودگاه، نيروهاي راه و شهرسازي استان و مديريت بحران براي برطرف کردن مشکل آبگرفتگي در اراضي اطراف فرودگاه گرگان بر اثر سيل اخير خبر داد.
۳ فروردين ۱۳۹۸
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه گرگان و روند انجام پروازهاي بالگردهاي امدادرسان از اين فرودگاه از انجام پروازهاي امدادرسان و انتقال بي وقفه مسوولان براي رسيدگي به وضعيت سيل زدگان خبر داد.
۳ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد نوروزي از فرودگاه مشهد عنوان کرد که وضعيت فرودگاه هاي کشور مطلوب است و در عين حال تلاش مي کنيم که وضعيت را بهبود بخشيم.
۲ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در حاشيه ديدار نوروزي خود از مرکز کنترل فضاي کشور، سال جديد را سال فضاسازي براي تعميق فرهنگ سازماني و ايجاد انگيزه در کارکنان براي مشارکت بيشتر در تصميم‎گيري و تصميم‎سازي عنوان کرد.
۱ فروردين ۱۳۹۸
مراسم استقبال از مسافران اوّلين پرواز ورودي سال 98 در فرودگاه گرگان برگزار شد .
۱ فروردين ۱۳۹۸
محمد اسلامي در پيامي ضمن تبريک سال ۱۳۹۸ و تقارن آن با ميلاد مسعود اميرالمومنين علي (ع)، ضمن آرزوي سالي سرآمد براي خدمت رساني به مردم ايران، گفت: اميدوارم سال ۹۸ با حضور قوي‌تر همه دست اندرکاران، اعم از مشاوران، سازندگان و سرمايه گذاران حوزه مسکن به سال رونق ساخت و توليد مسکن تبديل شود.
۱ فروردين ۱۳۹۸
رييس‌جمهوري در پيام نوروزي به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجري شمسي، با ارائه فهرستي از کاميابي‌هاي سال گذشته و ناکامي‌ها و مشکلاتي که مردم با آن مواجه بودند، سال جديد را سال تصميم‌گيري‌هاي نو، انسجام ملي و تلاش مضاعف خواند و تاکيد کرد: ترديد نکنيد با تلاش مضاعف، به پيروزي مي‌رسيم و از مشکلات عبور خواهيم کرد.
۱ فروردين ۱۳۹۸
حضرت آيت الله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جديد را سال "رونق توليد" نامگذاري کردند.
۱ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در لحظات پاياني سال ۹۷ با حضور در مرکز کنترل فضاي کشور، سال جديد را در کنار متخصصين عملياتي اين شرکت آغاز کرد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۷
فرماندار شهرستان تبريز با حضور در فرودگاه اين شهر از نحوه خدمت رساني اداره کل فرودگاههاي استان و نهادهاي مستقر در فرودگاه به مسافران نوروزي بازديد کرد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه مهرآباد با اشاره به اينکه در سال 97 تقريباً به 95 درصد از اهداف تعيين شده، دست يافته است به عملکرد خود نمره 19 داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
وزير راه و شهرسازي در بازديد از فرودگاه مهرآباد در آستانه سفرهاي نوروزي، ضمن اشاره به اينکه در بليت هواپيما افزايش قيمتي رخ نداده است اما در زمان تقاضاي کم نرخ‌هاي کف و در زمان تقاضاي زياد نرخ‌هاي سقف محاسبه مي‌شود، گفت: با توجه به پيش‎بيني‎هاي هواشناسي مبني بر شرايط نامساعد جوي، در اين مواقع به دليل رعايت ايمني مسافران اجازه پرواز داده نمي‌شود و از مسافران خواهش مي‎کنم که در اين شرايط صبور باشند و با مسئولان فرودگاه‎ها و شرکت‎هاي هواپيمايي همراهي کنند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي از افزايش کانترهاي پذيرش مسافر بهمراه ترازوهاي نواري در ترمينال 4 فرودگاه تبريز در راستاي ارايه خدمات به مسافران نوروزي خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
در آستانه بهار طبيعت و نوروز باستاني، مراسم استقبال از ميهمانان نوروزي شهر تبريز در ترمينال 4 فرودگاه اين شهر برگزار شد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه هاي استان بوشهر از آمادگي قديمي ترين فرودگاه فعال کشور جهت خدمت رساني شايسته به مسافران نوروزي خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بررسي پروژه‎هاي در حال اجراي فرودگاه‎ مهرآباد و ميزان آمادگي اين فرودگاه براي خدمت‎رساني به مسافران نوروزي از اين فرودگاه ديدن کرد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
مدير‎کل فرودگاه‎هاي استان اصفهان از برنامه‎ريزي براي انجام 140 سورتي پرواز فوق‎العاده در نوروز 98 خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان شرقي از برقراري پروازهاي فوق‎العاده نوروزي در مسيرهاي داخلي و خارجي فرودگاه تبريز در نوروز 98 خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه هاي استان اصفهان با اشاره به بهسازي سايت انارک و تعويض فرستنده و گيرنده هاي سري ۴۲۰۰ با اعتبار ۳۰ ميليارد ريال در سال 97 به عملکرد و تلاش کارکنان اين اداره کل در راستاي ارتقاي سطح ايمني و کسب رضايت مسافران امتياز عالي داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي از مراحل نصب سامانه سوئيچينگ جديد و تمهيدات پيش‎بيني شده اداره مهندسي الکترونيک فرودگاه مهرآباد در نوروز بازديد کرد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
پليس فرودگاه هاي کشور با شعار «نشاط بهاري، نظم و قانون مداري» توصيه هايي به مسافران نوروزي کرده است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
سه ايستگاه اورژانس در فرودگاه مهرآباد به مسافران نوروزي خدمات مي دهد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه لارستان گفت: در آستانه سال 98 امکان صدور رواديد در فرودگاه لارستان فراهم شده است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
مدير فرودگاه خرم آباد با اشاره به پيشرفت 70 درصدي تکميل پاويون جديد اين فرودگاه به تلاش مديريت و مجموعه کارکنان فرودگاه خرم آباد در تحقق ماموريت هاي ابلاغ شده نمره 18 داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان در نشستي با حضور مديران آژانس‎هاي هواپيمايي چارترکننده پروازهاي نوروزي در فرودگاه تبريز از آمادگي کامل فرودگاه تبريز براي تعامل همه جانبه با آژانس‎هاي کلانشهر تبريز در برقراري پروازهاي داخلي و خارجي در تعطيلات نوروز 98 خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
پروازهاي فوق العاده عتبات عاليات و مشهد مقدس فرودگاه اردبيل در نوروز 98 برقرار مي شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
با برقراري پروازهاي فوق العاده در مسيرهاي داخلي و خارجي، تعداد پروازهاي فرودگاه اروميه در نوروز به 184 پرواز رفت و برگشت افزايش يافت.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان اصفهان از زمينه سازي براي استقبال شايسته از مسافران نوروزي و خدمت رساني ايمن و با نشاط به آنها خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان خوزستان در جلسه کميته تسهيلات نوروزي فرودگاه اهواز گفت: خوشبختانه هدف همه نهادها ارائه خدمت خوب به مردم است و براي اين کار تمام تلاش خود را خواهيم کرد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
مدير فرودگاه آبادان ضمن اشاره به فعاليت‎هاي اين فرودگاه در سال 97 و اقدامات نوروزي، به عملکرد خود در زمينه مديريت اين فرودگاه نمره 18 داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
مدير فرودگاه آبادان در جلسه ستاد تسهيلات نوروزي محور اصلي طرح نوروزي اين فرودگاه را امنيت و احترام عنوان کرد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
مدير فرودگاه بجنورد از تاييد صحت عملکرد دستگاه هاي کمک ناوبري فرودگاه بجنورد توسط هواپيماي فلايت چک در آستانه نوروز 98 خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از افزايش پروازهاي مسير اهواز - دبي با توجه به نزديک شدن نوروز و افزايش سفرها خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
مدير فرودگاه زنجان ضمن بيان فعاليت‎هاي اين فرودگاه در مورد ارزيابي عملکرد مديريتي خود در اين فرودگاه با توجه به امکانات و محدوديت‎هاي موجود از عملکرد خود ابراز رضايت کرد و به مجموعه فرودگاه زنجان نمره 20 داد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
در آستانه نوروز، پروژه ها و طرح هاي عمراني در دست اجراي اين فرودگاه در راستاي تسهيل گردش کار و ارتقاي خدمات فرودگاهي به سرعت اجرايي مي شوند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران خطاب به مديران فرودگاه‎ها خدمت‎رساني هرچه بهتر در روزهاي نوروز به هم ميهنان را مورد تاکيد قرار داد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه هاي استان بوشهر از برقراري پرواز بوشهر–کيش توسط شرکت هواپيمايي ايران اير خبر داد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه هاي استان بوشهر دومين جلسه کميته تسهيلات نوروزي فرودگاه بوشهر گفت: طبق دستورالعمل هاي نوروزي ابلاغي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حال آماده‎سازي شرايط براي ميزباني مسافران در پروازهاي نوروزي هستيم و اولويت ما خدمت‎رساني مطلوب، ايمن و ارتقاي خدمات و تسهيلات براي رفاه مسافران در نوروز98 است.
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان مازندران گفت: براي نخستين بار مسير پروازي ساري - تبريز از 11 فروردين ماه 98 از فرودگاه ساري برقرار مي‎شود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان هرمزگان در جلسه هماهنگي تسهيلات سفرهاي نوروزي از آمادگي اين فرودگاه براي استقبال از سفرهاي نوروزي و ارائه خدمت به مسافران خبر داد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
در ادامه روند آماده‎سازي فرودگاه مهرآباد براي نوروز، يک آکواريوم زيبا و خاص در ترمينال دو اين فرودگاه قرار داده شده است.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه‎هاي استان يزد گفت: در آستانه سال جديد و به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و مناسب‎تر به مسافران نوروزي، نشست کميته تسهيلات نوروز 98 فرودگاه يزد برگزار شد و فرودگاه يزد آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزي است.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
فرودگاه مشهد براي زيباسازي و رفاه حال مسافران و زائران در نوروز 98، اقدام به گل‎آرايي، باز پيرايي و چمن کاري حدود 15 هکتار از محاوط، بلوارها و ترمينال‎هاي پروازي کرده است.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
آخرين جلسه ستاد عمليات سفرهاي نوروزي با حضور رييس هيات مديره و سرپرست، معاونين، مديران کل و فرماندهان نظامي و انتظامي شرکت شهر فرودگاهي امام خميني(ره) و نمايندگان شرکت هاي هواپيماي و هندلينگ ها برگزار شد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
عضو هيات مديره و قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران از اتخاذ تدابير و انجام اقدامات موثر براي بهبود عملکرد فرودگاه‎ها در بخش‎هاي عملياتي و ترمينال‎ها براي خدمت‎رساني هرچه بهتر به مسافران نوروزي خبر داد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه مهرآباد گفت: طرح نظارتي پايش اماکن تجاري مهرآباد با تشکيل کميته نظارت در روزهاي نوروز تشديد مي‎شود.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
مدير فرودگاه از برگزاري جلسه کميته تسهيلات نوروزي فرودگاه لامرد با هدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران برگزار شد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
با هدف هماهنگي در ارايه خدمات مطلوب به مسافران نوروزي، جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي فرودگاه شهرکرد برگزار شد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه مهرآباد با نزديک شدن تعطيلات نوروزي و افزايش تعداد پروازها از تعامل با شرکت‎هاي تاکسيراني مستقر در اين فرودگاه براي استقبال از مسافران نوروزي خبر داد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
جلسه ستاد تسهيلات نوروزي فرودگاه شاهرود با حضور مدير و مسئولان واحدها و همه نيروهاي دخيل در امر استقبال از مسافران نوروزي به منظور هماهنگي براي ارائه خدمات مناسب به مسافران برگزار شد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
عضو هيات مديره و قائم مقام مديرعامل در امور فرودگاه ها با اشاره به اينکه تمام فعاليت هاي فرودگاهي و هوانوردي کشور بر اساس دستورالعمل و ضوابط بين المللي انجام مي شود از ارايه خدمات نوروزي به مسافران با محوريت دستورالعمل واحد 30 بندي خبر داد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
با هدف بررسي راهکارها و تمهيدات براي ارايه خدمات بهتر به مسافران، جلسه کميته تسهيلات فرودگاهي نوروز 98 در فرودگاه اروميه برگزار شد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷
به منظور انجام هماهنگي جهت ارايه خدمات مناسب به مسافران نوروزي، جلسه ستاد تسهيلات نوروز 98 فرودگاه بجنورد برگزار شد.

پورتال های فرودگاهی(ویژه نوروز) پورتال های فرودگاهی(ویژه نوروز)

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان
 

 

 
لامرد
 

تازه‌ های نوروزی تازه‌ های نوروزی

سامانه ملی سفر سامانه ملی سفر

توصیه های پلیس فرودگاههای کشور توصیه های پلیس فرودگاههای کشور

دستورالعمل دستورالعمل

فرم نظرسنجی از مسافرین پروازهاي نوروزی فرم نظرسنجی از مسافرین پروازهاي نوروزی

تقویم تقویم

ارتباط با فرودگاه ارتباط با فرودگاه

سامانه پیامکی سامانه پیامکی

گزارش تصویری نوروزی گزارش تصویری نوروزی

نمایش محتوا نمایش محتوا