نوروز نوروز

اخبار ویژه نوروزی اخبار ویژه نوروزی

۱۸ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم بازديد نوروزي مديران و کارکنان ستادي ضمن اعلام حمايت شرکت از توليدات با کيفيت داخلي و استقبال از آنها در سال رونق توليد، گفت: يکي از اقداماتي که لازمه تحول سازماني بوده و مي‎تواند مانع ايجاد بحران‎هاي داخلي شود گسترش و تعميق فرهنگ سازماني است به گونه‎اي که با تقويت انگيزه کارکنان زمينه‎هاي رشد و ترقي شرکت را فراهم کند.
۱۷ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در روزهاي نوروز با بازديد از مرکز کنترل فضاي کشور و تعدادي از فرودگاه‎هاي کشور وضعيت سامانه‎ها و روند خدمت‎رساني به مسافران را مورد بررسي قرار داد و با مديران و کارکنان آنها ديدار کرد.
۱۷ فروردين ۱۳۹۸
ديدار نوروزي مديران و کارکنان ستادي با حضور رئيس هيئت و اعضاي هيئت مديره، معاونان، مديران کل، مديران ادارات و کارکنان ستاد شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران صبح روز يکشنبه 18 فروردين، برگزار مي‎شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه شهرکرد استقرار يک شرکت هواپيمايي مستقل در فرودگاه شهرکرد به عنوان Base اولويت اين فرودگاه در سال 98 عنوان کرد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه لارستان گفت: پروژه توسعه اپرون و تاکسي وي اصلي ارتباطي به پيشرفت فيزيکي 80 درصد رسيده است و تکميل و بهره‎برداري از آن در اولويت خواهد بود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه ياسوج، توسعه شبکه پروازي فرودگاه از طريق افزايش تعداد پروازهاي مسير تهران و برقراري مسيرهاي جديد را يکي از مهمترين برنامه هاي اين فرودگاه در سال جاري عنوان کرد.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸
فرودگاه‎هاي کشور تا 14 فروردين، با اعزام و پذيرش نزديک به سه ميليون نفر به مسافران نوروزي خدمت‎رساني کردند.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه سنندج از پيشرفت مطلوب (45 درصدي) ساخت ترمينال و ساختمان هاي جنبي فرودگاه سقز خبر داد.
۱۵ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه همدان تکميل و افتتاح رسمي ترمينال حجاج اين فرودگاه را مهمترين پروژه سال 98 عنوان کرد و گفت: ساخت اين ترمينال 4510 مترمربعي تاکنون 45 درصد پيشرفت داشته است.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه شاهرود راه اندازي پرواز به جنوب کشور و تکميل پروژه هاي عمراني را از برنامه هاي اين فرودگاه در سال 98 عنوان کرد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي مازندران از پيشرفت مطلوب (60 درصدي) توسعه اپرون فرودگاه ساري به ارزش 60 ميليارد ريال خبر داد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه بجنورد از تلاش براي افزايش پروازهاي اين فرودگاه در مسيرهاي مختلف خبر داد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه لامرد با اشاره به پيشرفت 95 درصدي ساخت ترمينال جديد دو منظوره، از نصب سيستم کمک ناوبري فرودگاه در سال 98 خبر داد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه سمنان گفت: عملياتي کردن فرودگاه سمنان و آغاز پروازهاي مسافري با توجه به تدوين نظامنامه و طرح اضطراري فرودگاه و دستورالعمل‎هاي مورد نياز، تغييرات اطلاعات AIP و درج اطلاعات جديد فرودگاه در آن و تجهيز فرودگاه به چراغ ABN يکي از مهمترين برنامه‎هاي ما خواهد بود.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان گفت: به دنبال احداث ترمينال جديد فرودگاه بين المللي کرمان هستيم و در اين راستا مشاور انتخاب و پروژه در دست مطالعه است.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
عضو هيئت مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در گفتگو با راديو سفر گفت: با توجه به تمهيدات ديده شده و اقدامات انجام شده، با وجود بارش‎هاي شديد و بروز سيل در مناطق مختلف، فرودگاه‎هاي کشور فعال و عملياتي هستند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان گيلان گفت از نصب و راه اندازي دستگاه ILS فرودگاه رشت تا شش ماهه اول سال 98 خبر داد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان فارس گفت: در سال 98 عمليات بهسازي فرودگاه‎هاي اين استان در فاز دوم در چندين جبهه کاري و با اعتبار 200 ميليارد ريال ادامه خواهد يافت.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان غربي گفت: تمام امکانات و تجهيزاتي که تامين و تلاش هايي که در فرودگاه مي‎شود بايد منجر به خدمت‎رساني به مسافران و مردم منطقه و در نتيجه کمک به رشد و توسعه استان شود.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در جريان بازديد خود از فرودگاه گرگان گفت: ميزباني 834 پرواز امدادي طي 10 روز با وجود آب‎گرفتگي بخشي از اراضي فرودگاه گرگان کار بزرگي است که جاي قدرداني دارد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
با حضور مديرعامل و اعضاي هيئت مديره، معاونان، مديران کل ستادي، مشاوران و کارکنان ستادي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هواي ايران مراسم ديد و بازديد نوروزي برگزار مي‎شود.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه کيش از برنامه ريزي براي نصب و راه اندازي سيستم سوئيچينگ و بهره برداري از باند جنوبي فرودگاه کيش در سال 98 خبر داد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
مدير فرودگاه اراک گفت: در سال جاري بر تکميل پروژه بهسازي ترمينال و محاوط و استفاده از بخش خصوصي در تعمير تجهيزات زميني پرواز متمرکز مي شويم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸
سرپرست فرودگاه قشم ضمن بيان اقدامات اين فرودگاه براي استقبال از نوروز 98 گفت: بيش از 80 درصد پروازهاي اين فرودگاه با هدف گردشگري انجام مي‎شود و ما به دنبال افزايش پروازهاي داخلي و خارجي در فرودگاه قشم هستيم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
فرودگاه مهرآباد با اعزام و پذيرش بيش از نيم ميليون مسافر در نوروز در رتبه نخست خدمت‎رساني به پروازهاي نوروزي 98 در سطح کشور قرار دارد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان مازندران ضمن اشاره به فضاسازي و برگزاري برنامه‎هاي مفرح در فرودگاه‎هاي ساري، رامسر و نوشهر در روزهاي نوروز از آمادگي اين فرودگاه‎ها براي عبور از شرايط نامساعد جوي و بارش‎هاي شديد خبر داد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان گفت: در سال 98 پيگير آغاز فاز صفر فرودگاه جديد اهواز هستيم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمانشاه گفت: در سال جاري به دنبال تداوم روند اجرايي پروژه بهسازي عوامل پروازي فرودگاه هستيم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي با اشاره به پيشرفت مطلوب پروژه توسعه و بهسازي اپرون بتني و تاکسي وي هاي ارتباطي فرودگاه تبريز از بهره برداري اين دو پروژه تا خرداد ماه خبر داد.
۹ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي هرمزگان از تکميل بهسازي فرودگاه بندرعباس با محوريت ترمينال و نصب ILS در سال ۹۸ خبر داد.
۹ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي اردبيل گفت: ساخت ترمينال جديد فرودگاه اردبيل به پيشرفت 99 درصدي رسيده و در آستانه افتتاح است.
۸ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي گلستان با اشاره به تحقق تحويل 35 هکتار از اراضي فرودگاه گرگان پس از تلاش 17 ساله از تلاش و همکاري مجموعه فرودگاه هاي استان در سال ۹۷ قدرداني کرد.
۸ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان خراسان جنوبي، پيگيري براي دريافت گواهينامه فرودگاهي و ايجاد بيس يکي از ايرلاين ها در فرودگاه بيرجند را از جمله پروژه هاي مهم اين اداره کل در سال ۹۸ خواند.
۷ فروردين ۱۳۹۸
اميرمکري در هفتمين روز سال نو از فرودگاه اردبيل و نحوه خدمت رساني به مسافران نوروزي بازديد و با مسوولان و کارکنان اين فرودگاه ديدار و گفتگو کرد.
۷ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها در ششمين سفر نوروزي خود به خطه سرسبز گيلان و فرودگاه سردار جنگل رشت رفت تا از نزديک در جريان نحوه خدمت رساني به مسافران نوروزي قرار گيرد.
۷ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان بوشهر با اشاره به آمادگي کامل ارگان هاي مختلف فرودگاه براي خدمت رساني به مسافران نوروزي، دريافت سند مالکيت تمام اراضي فرودگاه در سال 98 را يکي از مهمترين برنامه هاي امسال عنوان کرد.
۷ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان از تشديد نظارت بر عملکرد شرکت هاي هواپيمايي و غرفه هاي تجاري ترمينال هاي فرودگاه زاهدان در ايام نوروز خبر داد.
۵ فروردين ۱۳۹۸
از 25 اسفند 97 تا 4 فروردين امسال، تعداد 6783 پرواز با جابه جايي 879 هزار و 156 مسافر در شش فرودگاه پرترافيک کشور انجام شد.
۵ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ادامه بازديدهاي نوروزي خود از روند خدمت رساني به مسافران هوايي در فرودگاه بندرعباس ديدن کرد.
۵ فروردين ۱۳۹۸
در بازه زماني 25 اسفند 1397 تا چهارم فروردين 1398 در فرودگاه مهرآباد بيش از 390هزار مسافر با بيش از 3156 پرواز ورودي و خروجي جا به جا شده اند.
۵ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از ابتداي سال 98 تاکنون به طور مستمر بازديدهاي نوروزي خود را براي بررسي وضعيت خدمت رساني به مسافران و قدرداني از کارکنان پرتلاش فرودگاه ها ادامه داده؛ بازديدهايي که از مرکز کنترل فضاي کشور در ساعت تحويل سال آغاز شده و تا لحظه انتشار اين خبر در صبح دوشنبه(چهارم فرودين ماه) تا فرودگاه بندرعباس ادامه يافته است.
۴ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه‎هاي استان گلستان از عملياتي و فعال بودن فرودگاه گرگان با وجود سيل‎زدگي و آبگرفتگي بخشي از اراضي اين فرودگاه خبر داد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با حضور در فرودگاه شيراز ضمن ديدار با کارکنان اين فرودگاه از بخش‎هاي مختلف آن بازديد کرد و گفت: مهمترين اولويت شرکت فرودگاه‎ها خدمت‎رساني مطلوب به مسافران در نوروز است.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در جمع کارکنان فرودگاه اهواز گفت: آرامش و آسايشي که در فرودگاه‎ها به مسافر مي‎دهيم باعث آغاز خوب سال جديد مي شود و با تاثير مثبت بر روحيه آنها مي‎تواند بر عملکرد يکسال آينده شان نيز اثر بگذارد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
اميرمکري از آمادگي کامل فرودگاه گرگان جهت ارايه خدمت رساني به تمامي پروازهاي اعزامي به اين فرودگاه اعم از پروازهاي امدادرسان؛ پشتيباني، باربري و مسافري خبر داد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت توسعه و مديريت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد قشم از انجام 100 سورتي پرواز در اين فرودگاه از 29 اسفند سال گذشته و دو روز نخست نوروز 98 از طريق فرودگاه هاي تهران، مشهد، شيراز، اصفهان و يک خط بين المللي دبي خبر داد.
۴ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در دومين سفر نوروزي خود از واحد هاي مختلف فرودگاه آبادان بازديد کرد.
۳ فروردين ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان از تلاش مجموعه فرودگاه، نيروهاي راه و شهرسازي استان و مديريت بحران براي برطرف کردن مشکل آبگرفتگي در اراضي اطراف فرودگاه گرگان بر اثر سيل اخير خبر داد.
۳ فروردين ۱۳۹۸
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه گرگان و روند انجام پروازهاي بالگردهاي امدادرسان از اين فرودگاه از انجام پروازهاي امدادرسان و انتقال بي وقفه مسوولان براي رسيدگي به وضعيت سيل زدگان خبر داد.
۳ فروردين ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد نوروزي از فرودگاه مشهد عنوان کرد که وضعيت فرودگاه هاي کشور مطلوب است و در عين حال تلاش مي کنيم که وضعيت را بهبود بخشيم.

پورتال های فرودگاهی(ویژه نوروز) پورتال های فرودگاهی(ویژه نوروز)

 
 
 
پارس آباد مغان
 
 
 
تبریز
 
 
 
خوی
 
 
 
ارومیه
 
 
 
سهند
 
 
 
اردبیل
 
 
 
رشت
 
 
 
زنجان
 
 
 
رامسر
 
 
 
نوشهر
 
 
 
ساری
 
 
 
گرگان
 
 
 
کلاکه
 
 
 
بجنورد
 
 
 
مشهد
 
 
 
سبزوار
 
 
 
شاهرود
 
 
 
مهرآباد
 
 
 
امام خمینی(ره)
 
 
 
همدان
 
 
 
سنندج
 
 
 
اراک
 
 
 
کرمانشاه
 
 
 
خرم آباد
 
 
 
ایلام
 
 
 
بیرجند
 
 
 
طبس
 
 
 
سمنان
 
 
 
اصفهان
 
 
 
شهرکرد
 
 
 
اهواز
 
 
 
آبادان
 
 
 
یاسوج
 
 
 
یزد
 
 
 
زابل
 
 
 
کرمان
 
 
 
رفسنجان
 
 
 
فسا
 
 
 
شیراز
 
 
 
زرقان
 
 
 
بوشهر
 
 
 
زاهدان
 
 
 
بم
 
 
 
جیرفت
 
 
 
سیرجان
 
 
 
جهرم
 
 
 
سراوان
 
 
 
ایرانشهر
 
 
 
بندرعباس
 
 
 
لارستان
 

 

 
لامرد
 

تازه‌ های نوروزی تازه‌ های نوروزی

سامانه ملی سفر سامانه ملی سفر

توصیه های پلیس فرودگاههای کشور توصیه های پلیس فرودگاههای کشور

دستورالعمل دستورالعمل

فرم نظرسنجی از مسافرین پروازهاي نوروزی فرم نظرسنجی از مسافرین پروازهاي نوروزی

تقویم تقویم

ارتباط با فرودگاه ارتباط با فرودگاه

سامانه پیامکی سامانه پیامکی

گزارش تصویری نوروزی گزارش تصویری نوروزی

نمایش محتوا نمایش محتوا