اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۸ دی ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در نامه ابلاغي به مديران ستادي و فرودگاهي بر برپايي فريضه نماز جماعت با رعايت حداکثر 20 دقيقه و در وقت فضيلت نماز و نيز احتراز از تاخير براي فراهم شدن امکان حضور حداکثري کارکنان و مديران در اقامه نماز جماعت تاکيد کرده است.
۱۰ دی ۱۳۹۸
نودمين محفل انس با قرآن کريم مديران و کارکنان ستادي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با تشريح معناي واژه کوثر برگزار شد.
۳ دی ۱۳۹۸
هشتاد و نهمين محفل انس با قرآن کريم مديران و کارکنان ستادي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با تشريح مصاديق و معناي واژه کوثر برگزار شد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸
هشتاد و هشتمين محفل انس با قرآن کريم مديران و کارکنان ستادي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با تشريح آيات سوره کوثر برگزار شد.
۲۴ آذر ۱۳۹۸
رييس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم جشن تکليف فرزندان کارکنان فرودگاه خرم آباد بر نقش برجسته خانواده در ساختن دختران و پسران ديندار تاکيد کرد و والدين را الگوي رفتاري نوجوانان دانست.
۱۹ آذر ۱۳۹۸
هشتاد و هفتمين محفل انس با قرآن کريم مديران و کارکنان ستادي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با تشريح آيات سوره کافرون برگزار شد.
۵ آذر ۱۳۹۸
هشتاد و ششمين محفل انس با قرآن کريم مديران و کارکنان ستادي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با تشريح آيات پاياني سوره نصر و تفسير معناي حمد و استغفار در اين سوره برگزار شد.

گزارش تصویری گزارش تصویری

آخرین اخبار آخرین اخبار