نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

۲۹ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي حيدر رحيمي همکار گرامي شاغل در دفتر عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در غم از دست دادن مادر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
برگزيدگان مسابقات ورزشي دهه فجر بانوان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مشخص و قدرداني شدند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
بانوان داراي مهارت هاي کاربردي شاغل در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در قالب گروه جهادي و امدادرساني عازم مناطق سيل زده سيستان و بلوچستان مي شوند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
مديريت رفاه و خدامات پشتيباني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ضوابط استفاده کارکنان از مامورسراهاي شرکت را اعلام کرد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸
ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مسابقه کتابخواني با موضوع نماز را ويژه کارکنان ستادي برگزار مي کند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸
همکاران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مي توانند داروهاي مازاد موجود در منازل خود را براي استفاده نيازمندان در اختيار قرار دهند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمدعلي حبيبي تيله نوئياز کارکنان فرودگاه هاي استان گلستان دعوت حق را لبيک گفت و به ديار باقي شتافت.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸
حوزه مقاومت بسيج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به مناسبت دهه فجر در چندين رشته ورزشي مسابقه برگزار مي کند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد مرادزاده(خانپايه)از کارکنان فني فرودگاه ايرانشهر دعوت حق را لبيک گفت و به ديار باقي شتافت.
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي احسان خليفه کارشناس اداره مهندسي الکترونيک فرودگاه شيراز در غم از دست دادن برادرش گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمد کاشي از کارکنان اداره کل ارتباطات و ناوبري در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۸ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي حسن قاسمي آراني، از کارکنان اداره کل ارتباطات و ناوبري شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در غم از دست دادن مادر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۸ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه ، با خبر شديم خانم طاهره ملکي از کارکنان دبيرخانه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در غم از دست دادن برادر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۸ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه ، با خبر شديم خانم ها پروانه و شيرين شيخي، از کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در غم از دست دادن برادر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۶ بهمن ۱۳۹۸
بانوان همکار شاغل در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در صورت تمايل به حضور در مسابقات آمادگي جسماني کارکنان دولت مي توانند در آزمون تدارکاتي شرکت کنند.
۵ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه، با خبر شديم آقاي محمود دشت بزرگي، کارشناس امور مالي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۵ بهمن ۱۳۹۸
در کمال اندوه ، با خبر شديم آقاي رحيم زرگر، مسئول امور ترمينال هاي فرودگاه اهواز در غم از دست دادن پدر گرامي‎شان به سوگ نشسته‎اند.
۵ بهمن ۱۳۹۸
به مناسبت فرا رسيدن ايام شهادت حضرت فاطمه (س) مراسم مرثيه‎سرايي و مداحي در شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران برپا مي‎شود.
۵ بهمن ۱۳۹۸
دومين گروه جهادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران براي خدمت رساني به سيل زدگان راهي سيستان و بلوچستان مي شود.
۵ بهمن ۱۳۹۸
به مناسبت گراميداشت دهه فجر، برنامه کوهپيمايي در ارتفاعات تهران ويژه کارکنان بسيجي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي شود.