اخبارشرکت اخبارشرکت

۱۴:۲۱ ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
مدیرکل مسکن و شهرسازی استان لرستان و مجری طرح توسعه فرودگاه خرم آباد، با حضور در این فرودگاه از پروژه‎های بهسازی و توسعه اپرون و ساخت پاویون جدید فرودگاه بازدید کرد.
۰۹:۴۸ ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
با صدور ابلاغی از سوی مه‌آبادی، ابوالفضل كريمي ركن ابادي به عضویت "کمیته تدوین نظامنامه و تشکیلات تفصیلی مدیریت ایمنی" منصوب شد.
با حضور بهمن باقری
۱۰:۰۰ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
با حضور مدیر پروژه ASQ شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران٬ اتاق مادر و کودک و مونیتور راهنمای گردشگر در ترمینال داخلی فرودگاه بین‌المللی زاهدان به بهره‌برداری رسید.
۱۴:۱۹ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با بیان اینکه به‌روزرسانی دستگاه‌های تامین برق اضطراری از الزامات ایمنی یک فرودگاه است٬ گفت: ديزل ژنراتورهاي فرودگاه مهرآباد نوسازي شدند تا برق مطمئن و پايدار در سطوح پروازی فرودگاه مهرآباد تامين شود.
۱۰:۴۶ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
دو دستگاه خودرو «روزن باور» جديد به ناوگان تجهيزات اداره عمليات آتش‌نشاني و نجات فرودگاهي فرودگاه اصفهان اضافه شد.
۱۲:۵۴ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
رئیس اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری فرودگاه تبریز از نصب و راه اندازی چهار دستگاه فرستنده و گیرنده جدید در سایت RCAG تبریز خبر داد.
۱۵:۴۱ ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
طی دو حکم از طرف محمود نویدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، "مشاور اجرائی مدیرعامل" و "سرپرست دفتر خدمات بازرگانی و کسب و کار" منصوب شدند.
۱۰:۲۹ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
سرويس ساليانه اتوماسيون رادار تقرب پرواز فرودگاه بين‌المللي شهيد بهشتي اصفهان با تلاش کارکنان اداره ارتباطات و ناوبري فرودگاه اصفهان در بازه زماني ۶ ساعته انجام شد.
۱۵:۲۱ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
با ارتقای سيستم كنترل هماهنگ موتور ژنراتورها، نوسان سطح ولتاژ برق ورودي سايت رادار دستجرد فرودگاه تبريز برطرف شد.
۱۲:۴۸ ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
با آسفالت‎ريزي و زيرسازي سطوح پروازی، ايمني عبور و مرور، به‌ویژه خوردوهای آتشنشانی و سوختگیری در فرودگاه زنجان افزایش یافت.