آرشیو خبر آرشیو خبر

۲ مهر ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي از برقراري پرواز فوق العاده در مسير تبريز- استانبول و برعکس از فرودگاه تبريز خبر داد.
۱ مهر ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي استان فارس از برقراري و راه اندازي مسير جديد پروازي هواپيمايي قشم از مبدا شيراز به بهرگان، سيري، لاوان و خارگ و همچنين افزايش پروازهاي تهران- شيراز و بالعکس از اول مهرماه ۹۹، خبر داد.
۱ مهر ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي هرمزگان تعداد پروازهاي انجام شده در فرودگاه بندرعباس طي مرداد امسال را با وجود بحران کرونا 947 سورتي اعلام کرد که نسبت به ماه مشابه سال گذشته 10 درصد پيشرفت نشان مي دهد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
مدير فرودگاه لامرد از آغاز بهره برداري رسمي ترمينال جديد اين فرودگاه در اول مهر ماه همزمان با دومين روز هفته دفاع مقدس خبر داد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيام ضمن تبريک آغاز هفته دفاع مقدس، از اين رويداد به عنوان ماندگارترين و غرور انگيزترين رخداد و عينيت اتحاد و ايثارگري ملت در تاريخ کشور ياد کرد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در کنار ساير سازمان هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي عملکرد خود را در دوران هشت سال دفاع مقدس به نمايش مي گذارد.