آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران؛ با اشاره به اهميت افزايش نيروي کار متخصص در اين حوزه گفت: امروز اهميت اين بحث بقدري است که آمادگي لازم براي تربيت نيروي متخصص از بين جوانان داراي پتانسيل را داريم.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي گفت: تعالي يک ساختار به عوامل متعدد و متنوعي بستگي دارد و در اين ميان، روابط عمومي و توجه به ارتباطات درون و برون‌سازماني از جايگاهي بسيار رفيع برخوردار است.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در پيامي ضمن تبريک روز جهاني ارتباطات گفت: ادغام تعهد و تلاش هاي بي ادعاي متخصصان عرصه ارتباطي در صنعت هوانوردي با فناوريهاي بروز آن و ارتقاي سامانه هاي هوانوردي گامي بزرگ و چشمگير در زمينه دسترسي مطمئن به اطلاعات هوانوردي است.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني مخابرات هواپيمايي، دسترسي سريع و اطمينان بخش به اطلاعات هوانوردي از طريق شبکه جهاني مخابرات هوانوردي را امري مهم و بنيادي در عمليات پرواز هواپيما عنوان و از همکاران زحمتکش اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در سراسر کشور قدرداني کرد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات، از فراهم شدن زمينه لازم جهت تبادل اطلاعات به منظور توسعه فعاليت هاي هوانوردي و ايجاد بستري مناسب براي انجام پرواز ايمن توسط کارکنان اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در ستاد و فرودگاههاي کشور قدرداني کرد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
مسئول عمليات حج و مشاور مديرعامل در امور اجرايي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در خصوص آخرين وضعيت اعزام حجاج به عربستان گفت: 39 هزار و 620 زائر خانه خدا از 17 فرودگاه کشور به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.