اخبار ویژه اخبار ویژه

۱ مهر ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي هرمزگان تعداد پروازهاي انجام شده در فرودگاه بندرعباس طي مرداد امسال را با وجود بحران کرونا 947 سورتي اعلام کرد که نسبت به ماه مشابه سال گذشته 10 درصد پيشرفت نشان مي دهد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
مدير فرودگاه لامرد از آغاز بهره برداري رسمي ترمينال جديد اين فرودگاه در اول مهر ماه همزمان با دومين روز هفته دفاع مقدس خبر داد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيام ضمن تبريک آغاز هفته دفاع مقدس، از اين رويداد به عنوان ماندگارترين و غرور انگيزترين رخداد و عينيت اتحاد و ايثارگري ملت در تاريخ کشور ياد کرد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در کنار ساير سازمان هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي عملکرد خود را در دوران هشت سال دفاع مقدس به نمايش مي گذارد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
با وجود تغيير ساعت رسمي کشور در ساعت ٢٤ روز ۳۰شهريور، پروازهاي فرودگاه هاي سراسر کشور بر اساس زمان مندرج در بليت انجام خواهند شد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه لارستان از افتتاح ترمينال کارگوي اين فرودگاه در آينده نزديک در راستاي توسعه صادرات هوايي منطقه خبر داد.
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه پيشنهاد تطويل باند و احداث باند دوم در فرودگاه رشت ضروري است، گفت: براي توسعه زيرساخت ها نيازمند تأمين اعتبارات از طريق منابع ملي و استاني هستيم.

آگهی آگهی

پیوندهای مرتبط پیوندهای مرتبط

نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

تازه ترین اخبار تازه ترین اخبار

هوانوردی در رسانه ها هوانوردی در رسانه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری

گالری فیلم گالری فیلم

کانال شرکت فرودگاه‌ها کانال شرکت فرودگاه‌ها

شهراه شهراه